top of page
EWA_Logo

Платформа

EWA - це платформа страхування, до якої з одного боку підключаються страховики, налаштовуючи свої страхові продукти за допомогою конструкторів, а з іншого боку підключаються посередники: банки, агенти, брокери, сайти-агрегатори, термінальні мережі і т.д.​

 

EWA забезпечує просту і швидку взаємодію страховиків із посередниками: встановлення партнерських зв'язків, налаштування та надання доступу до страхових продуктів, звітність і інтеграцію з власними обліковими системами.

 

Страховики можуть також використовувати EWA для продажу страхових продуктів власними співробітниками і агентами.

EWA_Logo - 2.png

Сервіс

EWA - це програмний продукт, який поставляється як сервіс (SaaS).

Це означає, що ми беремо на себе всі турботи по розробці, супроводженню та модернізації програмного продукту, обслуговуванню мережевих і апаратних потужностей в Дата Центрі.

EWA розміщена в самому надійному обчислювальному центрі. Це забезпечує високий рівень доступності та безпеки сервісу, багаторазове резервування даних, а також захист даних від проникнення "третіх осіб".

 

24/7/365 - це нова формула надійності для страхового ринку.

 

Система не продається, не здається в оренду і не встановлюється на серверах страховиків або посередників. EWA одна для всього ринку страхування.

EWA_Logo - 3.png

Доступ

Так, у EWA є всі так улюблені і так необхідні користувачам інтерфейси: є браузерна версія для настільних ПК і ноутбуків, є мобільні додатки для планшетів і смартфонів.

 

Ваші агенти будуть по-справжньому мобільні, вони зможуть застрахувати клієнта навіть в регіоні зі слабким мобільним інтернетом.

bottom of page