top of page

Версія v35 Cosmic Crisp

Оновлено: 2 лют. 2021 р.

Дата релізу 18.09.2020

Основні нововведення, які увійшли до релізу v35 Cosmic Crisp:


  1. ОСЦПВ. Звертаємо увагу, що вивантаження бланкових договорів ОСЦПВ було переключено на останні актуальні версії сервісів МТСБУ.

  2. Актуалізували дані в списках Фінансового моніторингу, крім того, користувач EWA тепер може запросити звіт зі списком договорів, за якими було знаходження контрагента в "чорному списку" компанії та інших списках фінансового моніторингу.

  3. При підборі продукту, який може бути пов'язаний з продуктом тільки тієї ж Страхової Компанії, на першому кроці оформлення договору в полі «Страховий продукт» користувач тепер побачить в списку продукти тільки цієї СК.


До уваги клієнтів, які використовують API: оновлена інформація за типами транспортного засобу і типами страхувальника для Калькулятора «Зелена карта»


Версія API v11 є актуальною.

Документація з можливістю порівняння версій знаходиться за адресою https://api.ewa.ua/

Рекомендуємо нашим користувачам перехід до більш зручного способу автентифікації через токен. Детальніше тут https://api.ewa.ua/#api-/user/login

Новий затребуваний функціонал, про який ви просили при заповненні нашого опитувача зворотного зв'язку, чекайте зовсім скоро в наступному релізі;)


Є ідеї щодо покращення EWA? Пишіть нам в будь-який час на https://www.ewa.ua/reviews

Opmerkingen


bottom of page